Середа, 27.10.2021, 20:48
«  Лютий 2021  »
Головна » 2021 » Лютий » 26 » Є люди, як свічки,- згорають, відходять у небуття. Є люди, як зірки,- горять і світять все життя!

У лютому всі поціновувачі творчості класика української літератури, поетеси, драматурга, перекладача відзначають 150 річницю від дня народження Лесі Українки. Саме вона є тією зіркою, що горить і світить усе життя.

У Полтавській загальноосвітній школі №9 було проведено ряд заходів, які вкотре засвідчили любов і пошану учнів та вчителів до творчості видатної поетеси.

Виставка юних художників школи під гаслом «Не згасне світло поетичної зорі»  привернула увагу кожного учня, примусила на хвилинку зупинитися, ще раз долучитися до  життя Лесі Українки, до її творчості.

Відкрити для себе Лесю Українку, ближче познайомитися з творчою діяльністю запропонували учням бібліотекарі школи, які організували книжкову виставку «Славні імена України».

Учителі української мови та літератури провели тематичні диктанти, перекази, літературні хвилинки, щоб діти  згадали поетесу добрим словом, спробували навчитися бачити так, як вона, красу природи, любити її усім серцем.

За ініціативи шкільного самоврядування було проведено поетичний челендж на інстаграм сторінці школи до якого приєдналися всі охочі.

Сподіваємося, що слова про  Лесю Українку та її поезії  ще неодноразово прозвучать у стінах школи з уст прихильників її творчості.

Переглядів: 119 | Додав: lidakostyrenko | Рейтинг: 4.0/1
Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2021