Вівторок, 30.11.2021, 17:58
«  Березень 2015  »
Головна » 2015 » Березень » 25 » Тиждень технічних дисциплін у школі
Тиждень технічних дисциплін у школі

З 16 по 20 березня 2015 року у Полтавській ЗОШ № 9 проходив тиждень технічних дисциплін. Це свято математики, фізики та інформатики нікого не залишило байдужим!

Під час цього тижня у школі проводилися різні заходи з метою підвищення інтересу учнів до технічних дисциплін, розвитку пізнавальних здібностей учнів, творчої активності тощо. Діти були залучені до різних форм діяльності. Так, наприклад, учні 5-6 класів брали участь у творчому конкурсі – конкурсі казок «Життя без математики», де став переможцем кожен із його учасників. Не були осторонь для наших маленьких учасників і стратегічні математичні ігри, такі як: «Математичний бій»(вчитель Шостак Тетяна Сергіївна) та «Математичний лабіринт» (вчителі Педенко Валентина Павлівна, Брудно Тетяна Едуардівна).

Діти старших класів брали участь у відкритих уроках з математики, конкурсі газет та інших заходах. З учнями 9-А класу вчитель математики Нідєлько Любов Мусіївна поринула у «Композицію рухів» під час відкритого уроку з геометрії, а учні 8-А класу брали участь у цікавій інтелектуальній грі-конкурсі між хлопцями та дівчатами «Хто зверху?» з учителем математики Шостак Тетяною Сергіївною.

18 березня на уроці інформатики учні 9-А класу демонстрували всі свої знання комп'ютера, історії обчислювальнох техніки в  навчально-розважальній грі Аліас, яку провела для них вчитель інформатики Матвієнко Ю.С. Крім знань, учні показували свої акторські здібності, вміння слухати та працювати в одній команді.

19 березня 2015 року до нашої школи завітало математичне «Кенгуру». У цьому Міжнародному математичному конкурсі брали участь учні з 2-го по 11-й клас. Ось як це було.

Протягом усього тижня технічних дисциплін учні нашої школи брали участь у акції «Зароби гроші власним розумом» та отримували за правильно виконані завдання грошову математичну одиницю «Вундеркіндик», яку могли обмінювати на оцінки.
      Одним словом, усім «мешканцям» нашої школи цього тижня було не сумно!

Дякуємо вам за це!

Автор: Шостак Т.С.