Середа, 27.01.2021, 05:59
«  Листопад 2014  »
Головна » 2014 » Листопад » 9 » Подорож одного дня
Подорож одного дня
Під час осінніх канікул учні 6-Б класу відвідали Національний музей-заповідник М.В. Гоголя. За час екскурсії зрозуміли, що зустріч із генієм завжди хвилююча. Дійсність підтверджує, що великому Гоголю, як і Україні, яка зростила його, жити у віках. Учні із великим задоволенням пройшлися будинком письменника, багато цікавого дізналися про нього та його родину. А прогулянка садибою взагалі залишила море вражень, адже діти побачили чудовий ставок, грот, який у родині називали «храмом самотності», загадали бажання біля каменя, на якому Микола Гоголь любив сидіти й обдумувати свої твори.

Шестикласники дізналися, що Гоголівський меморіал – це потужний науково-культурний центр і важливий осередок збереження духовного національного надбання.

Подорож на цьому не закінчилася. Далі ми помандрували до Дібрівки, на кінний завод. Нас дуже гостинно зустріла працівник заводу й провела цікаву екскурсію. Дізналися, що тут розводять цінну породу коней, які приймають участь на бігах не тільки на території України, а й далеко за її межами. На жаль, кумису спробувати не вдалося, оскільки коні вигодовують своїх малят лише до жовтня. Найбільше задоволення отримали, коли каталися на конях та пригощали їх печивом.

Подорож одного дня надовго залишиться в пам’яті учнів.

Автор В.В. Пантюх

Полтава школа 9 Подорож одного дня Гоголево Дібрівка