Вівторок, 30.11.2021, 16:58
«  Квітень 2013  »
Головна » 2013 » Квітень » 16 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!
Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділеннях філософії та суспільствознавства й наук про Землю. Учениця 11-А класу нашої гімназії Анастасія Кретович посіла на ньому почесне ІІ місце у секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії».

Як відомо, випадкових перемог не буває. За високими результатами криється наполеглива й копітка праця, а також фахова майстерність наукового керівника – вчителя української мови та літератури Юлії Леонідівни Шило. Слід зауважити, що в гімназії створені всі необхідні умови для розвитку й підтримки творчих здібностей учнів, формування в них навичок самостійного пошукового дослідження. Юні науковці мають змогу розкрити свій творчий потенціал за власними інтересами та вподобаннями.

Після поїздки до Києва Настя поділилася своїми враженнями:

– На конкурсі юні науковці моєї секції представляли цікаві й актуальні наукові дослідження. Я намагалася представити на регіональному етапі конкурсу-захисту найвищий рівень теоретичної підготовки й ерудиції. Для того, щоб досягти такого результату, обрала дійсно актуальну тему, багато працювала в бібліотеках, архівах, здійснила поїзду до старообрядницької громади. У процесі роботи навчилася узагальнювати й обробляти матеріал, робити самостійні висновки. Ці вміння, безперечно, стануть мені в нагоді у моєму студентському житті.

МАН перемога Кретович Шило
Переглядів: 465 | Додав: foFF4ik | Теги: кретович, Ман, Перемога | Рейтинг: 5.0/6
Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2021