Середа, 27.10.2021, 22:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід | Зворотній зв'язок
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів

Педагогічний колектив

«Йти вперед легше, якщо йти разом»

Дж. Кенеді

АДМІНІСТРАЦІЯ
Годня Вікторія Іванівна, директор школи
Шестопал Михайло Павлович, заступник директора з НВР
Білоброва Наталія Володимирівна, заступник директора з НВР
Колісник Валентина Григорівна, заступник директора з НВР
Терещенко Людмила Анатоліївна, заступник директора по АГЧ

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
Гнатенко Анна Сергіївна, учитель української мови та л-ри

Нечай Юлія Анатоліївна, учитель української мови та л-ри

Нечай Аліна Ігорівна, учитель української мови та л-ри 

Матвєєнко Валентина Миколаївна, учитель української мови та л-ри
Миць Юлія Володимирівна, учитель української мови та л-ри
Пантюх Валентина Василівна, учитель української мови та л-ри
Шило Юлія Леонідівна, учитель української мови та л-ри 
Дзябенко Алла Олександрівна, учитель української мови та л-ри

КАФЕДРА РОСІЙСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ
Мажарова Світлана Михайлівна, учитель російської мови та світової л-ри
Вінніченко Тетяна Василівна, учитель російської мови та світової л-ри
Годня Вікторія Іванівна, учитель російської мови та світової л-ри

КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ
Бабенко Олена Анатоліївна, учитель англійської мови
Федченко Катерина Вадимівна, учитель англійської та німецької мов
Гальос Наталiя Валерiївна, учитель англійської мови

Мартусь Юлія Зіновіївна, учитель англійської мови
Волошко Олена Миколаївна, учитель англійської мови
Фурса Дар'я Андріївна, учитель англійської мови
Васильєва Анастасія Андріївна, учитель англійської мови
Лучко Анжела Володимирівна, учитель англійської мови
Бондаренко Марина Олегівна, учитель англійської та німецької мов

КАФЕДРА ТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
Брудно Тетяна Едісівна, учитель математики
Матвієнко Юлія Степанівна, учитель інформатики (сумісник)
Бондаренко Олександр Віталійович, учитель математики та інформатики
Займак Роман Михайлович, учитель інформатики
Педенко Валентина Павлівна, учитель математики та фізики
Шостак Тетяна Сергіївна, учитель математики та інформатики
Спиця Світлана Василівна, учитель математики та фізики
Ткач Леся Миколаївна, учитель математики та інформатики
Романець Зоя Сергіївна, учитель інформатики (сумісник)
Займак Олександр Михайлович, учитель фізики та астрономії

КАФЕДРА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН
Герасименко Валентина Дмитрівна, учитель біології, екології, природознавства
Щочка Марина Юріївна, учитель хімії, біології, природознавства, основ здоров'я
Комашко Олена Олексіївна, учитель хімії, біології, основ здоров'я
Макаренко Надія Петрівна, учитель біології, природознавства, основ здоров'я

КАФЕДРА ІСТОРІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ
Згурська Олена Олександрівна, учитель історії та правознавства
Калюжна Тетяна Юріївна, учитель географії та економіки
Коношенко Андрій Андрійович, учитель історії
Дешко Богдан Сергійович, учитель історії та географії

КАФЕДРА ФІЗКУЛЬТУРИ, ОСНОВ ЗДОРОВ'Я ТА ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Білокінь Наталія Валентинівна, учитель фізкультури
Куцевол Світлана Юріївна, учитель фізкультури
Безверхий Олександр Анатолійович, учитель захисту України (сумісник)
Рибалко Олександр Петрович, учитель фізкультури

КАФЕДРА МИСТЕЦТВ
Білоброва Наталія Володимирівна, учитель музичного мистецтва
Давидюк Олена Василівна, учитель трудового навчання
Рудченко Анжела Олександрівна, учитель трудового навчання та мистецтва
Варданія Олена Олександрівна, учитель образотворчого мистецтва (сумісник)
Бут Даниіл Володимирович, учитель трудового навчання

КАФЕДРА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛА
Андрєєва Світлана Валентинівна, асистент вчителя
Бондаренко Світлана Миколаївна, учитель початкових класів
Жиленко Людмила Миколаївна, учитель початкових класів
Коломієць Наталія Миколаївна, учитель початкових класів
Король Любов Анатоліївна, учитель початкових класів
Костиренко Наталія Іванівна, учитель початкових класів
Литвинова Валентина Володимирівна, учитель початкових класів
Пустовіт Тетяна Олексіївна, вихователь ГПД
Писанець Наталія василівна, вихователь ГПД
Саленко Тетяна Данилівна, асистент вчителя
Сидоренко Тетяна Вікторівна, учитель початкових класів
Сиволап Олена Володимирівна, учитель початкових класів
Строгіна Людмила Іванівнаучитель початкових класів
Теслюк Світлана Едуардівна, учитель початкових класів
Ханжина Ірина Аркадіївна, учитель початкових класів 

Черевик Оксана Іванівна асистент учителя 
Гавриш Інна Вікторівна, учитель початкових класів



ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР, ПСИХОЛОГ, ЛОГОПЕД, БІБЛІОТЕКАР
Бакова Віта Володимирівна, практичний психолог
Лебідь Лідія Олексіївна, педагог-організатор
Волошко Олена Миколаївна, соціальний педагог
Архипова Наталія Анатоліївна, бібліотекар

Ткаченко Антоніна Василівна, бібліотекар

 

 

 



 

Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2021