Понеділок, 03.08.2020, 17:35
«  Серпень 2020  »

ЗНО-2020

Оголошення

У зв'язку з ситуацією, що склалась, ДПА для учнів 4-х та 9-х класів скасовано! Графік проведення ЗНО для учнів 11-х класів буде змінено.
                                                                                                                                                                                                  Адміністрація.

Пробне ЗНО-2020

Особливості

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО.

Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

• процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО
  • завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі  сертифікаційних робіт основного ЗНО
  • участь у пробному ЗНО надає можливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат
  • у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».

Пробне ЗНО з української мови і літератури – 21 березня. З математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня 2020 року (тестування з усіх предметів починається одночасно).

Вартість

Вартість пробного ЗНО за одне тестування в 2020 році складає 141 гривню (у Полтавській, Сумській та Харківській області). Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Реєстрація

На сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» з 03 до 24 січня 2020 року відбудеться реєстрація на пробне ЗНО.

Під час реєстрації на пробне ЗНО учасник самостійно обрає округ проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку.

Особливістю реєстрації на пробне ЗНО у 2020 році є обов’язкове завантаження оформленої реєстраційної Заяви до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (надсилати таку заяву поштою НЕ ПОТРІБНО).

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг на рахунок Харківського РЦОЯО. Оплатити послугу можна в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.

Всі особливості реєстрації будуть описані в інструкції до реєстраційної програми.

Особливі освітні потреби

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації :

– присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО (дактилолог);

– надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора (текст промови інструктора);

– надання можливості використання слухового апарата, імпланта (апарат/імплант);

– надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання) (текст до аудіювання);

– надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача (збільшувач);

– надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16 (шрифт кеглем 16);

– надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі (перший поверх).

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

Хто складає ЗНО-2020?

Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів:українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестаціїу формі ДПА.

Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьохпредметів.

Які терміни реєстрації та проведенняЗНО?

Реєстрація на ЗНО відбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.

Проведення основної сесії  з 11 предметів ЗНО відбудеться у травні-червні 2020 року:

математика 21.05.2020

історія України 04.06.2020

українська мова і література 26.05.2020

біологія 09.06.2020

фізика 28.05.2020

географія 11.06.2020

іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020

хімія 15.06.2020

англійська мова 02.06.2020

Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2020:

Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/

Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/

Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.

Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини про ЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.

Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у PlayMarket).

Сторінка ЗНО на сайті Освіта.юа

www.testportal.gov.ua – Український центр оцінювання якості освіти