Понеділок, 30.03.2020, 07:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід | Зворотній зв'язок
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Олімпіада 2015-2016 н.р.

Результати участі учнів  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня

Предмет

Клас

Місце

ПІП вчителя

1.

Костиренко Тамара

історія

11

І

Петрович В. О.

2.

Ісіньов Олег

історія

10

ІІІ

Згурська О. О.

3.

Петров Олександр

історія

8

ІІІ

Петрович В. О.

4.

Ісіньов Олег

географія

10

ІІ

Калюжна Т. Ю.

5.

Костиренко Тамара

українська мова та література

11

ІІІ

Пантюх В. В.

6.

Логвинова Тетяна

українська мова та література

7

ІІІ

Шило Ю. Л.

7.

Круглов Максим

математика

6

І

Шостак Т. С.

8.

Козуб Данило

інформаційні технології

11

ІІІ

Матвієнко Ю. С.

9.

Чумак Олександра

інформаційні технології

10

ІІІ

Матвієнко Ю. С.

10.

Дорошенко Марина

обслуговуюча праця

11

ІІ

Давидюк О. В.

11.

Дейнека Олександр

правознавство

9

ІІ

Згурська О. О.

12.

Собчинський Олексій

фізика

7

ІІІ

Нідєлько Л. М.

13.

Коробка Софія

фізика

8

ІІІ

Касяненко М. М.

14.

Деревянкіна Ганна

фізика

10

ІІІ

Касяненко М. М.

15

Овсяник Олександр

англійська мова

10

ІІІ

Лучко А. В.

Результати участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня

Предмет

Клас

Місце

ПІП вчителя

1.

Костиренко Тамара

історія

11

ІІІ

Петрович В. О.

2.

Ісіньов Олег

географія

10

ІІІ

Калюжна Т. Ю.

3.

Дорошенко Марина

обслуговуюча праця

11

-

Давидюк О. В.

4.

Дейнека Олександр

правознавство

9

-

Згурська О. О.

Результати участі учнів у конкурсах

з/п

ПІБ учня

Конкурс

Клас

Місце

ПІП вчителя

1.

Шустов Владислав

Всеукраїнський конкурс «Посміхнемось щиро Вишні»

8

І – (міський та обласний етапи) ІІ – Всеукраїнський етап

Матвєєнко В. М..

2.

Ходаківська Марина

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

10

ІІІ

Миць Ю. В.

3.

Жмурко Тимур

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

3

ІІ

Жиленко Л. М.

4

Шустов Владислав

Конкурс знавців англійської мови

8

ІІ

Лучко А. В.

5

Александрова Анастасія

Конкурс знавців англійської мови

10

ІІІ

Лучко А. В.

 

Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2020