Понеділок, 30.03.2020, 06:32
«  Березень 2020  »

Андрєєва Світлана Валентинівна

Посада: вчитель початкових класів

Освіта: вища, закінчила Полтавський  державний педагогічний інститут. Розпочинала свою педагогічну діяльність в Білорусії.

Стаж роботи: 20 років.

Категорія: вища.

Педагогічне кредо: "Навчаючи  інших, теж  навчаєшся". М. В.Гоголь.

Проблема, над якою працюю: Інтеграція навчального  матеріалу  для формування системного мислення, розвитку пізнавальної активності учнів у сучасних інформаційних умовах.  Працюючи над проблемою, я намагаюся використовувати інноваційні підходи, комп‘ютерні технології. Систематично проводжу уроки з використанням електронних матеріалів: тестів, презентацій.

Як класний керівник приділяю багато уваги формуванню та розвитку колективу.  Тому  учні  активні в суспільному житті класу  та школи.

Виховна робота з класом має не менше значення, ніж навчальна діяльність. Діти  з великим задоволенням приймають участь у позакласних заходах. Але всім виступам передує велика підготовча робота, розвиток творчих здібностей учнів на уроках, під час виховних заходів. Учням класу дуже подобаються класні години, пов’язані з творчими завданнями, різноманітні турніри, вікторини. Вони завжди із задоволенням беруть у них участь, весь час дуже активні.

Моніторинг педагогічної діяльності

Участь учнів в олімпіадах                                       Участь учнів в екологічних акціях

Проведення відкритих уроків

Як класний керівник приділяю багато уваги формуванню та розвитку колективу.  Тому  учні  активні в суспільному житті класу  та школи