Неділя, 16.12.2018, 11:08
«  Листопад 2018  »
Головна » 2018 » Листопад » 11 » Тиждень української мови
Тиждень української мови

Картинки по запросу українська Ð¼Ð¾Ð²Ð°З 5 по 9 листопада в школі традиційно вчителями - філологами було проведено Тиждень української мови.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали з понеділка по п’ятницю. Це були дні, коли діти мали змогу більше дізнатися про історію своєї рідної мови, її багатство та неповторність.  Учні з ентузіазмом відгукнулися на пропозицію Шило Ю.Л. підготувати стінгазети, адже мовне питання сьогодні є важливою складовою широкої проблеми – української ідентичності. Усі охочі мали змогу протягом тижня ознайомитися з найкращими стіннівками, що були розміщені на третьому поверсі школи.

7-В клас разом зі своїм класним керівником Миць Ю.В. організував виставку різноманітних словників «Не бійтесь заглядати у словник…».

Матвєєнко В.М.  провела в деяких класах тематичні диктанти, бо переконана в тому, що діти повинні вміти грамотно писати.

А в четвер шкільна спільнота, завдячуючи Горбачовій А.О., мала змогу переглянути під час перерв відеоролики «Цікаве про українську».

Учні 7-А класу разом з Пантюх В.В. запросили до себе на урок мови всіх бажаючих. Хоча тема уроку стосувалася дієслова, але присутні мали змогу поринути у творчий світ Олега Шупляка та переглянути його картини-двовзори.

Учителі-філологи дякують усім, хто не стоїть осторонь питання української мови і з задоволенням долучається до проведення предметного тижня.

Любімо свою рідну мову, бо вона – ДНК нації.

Переглядів: 40 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0