Середа, 21.11.2018, 20:00
«  Травень 2018  »
Головна » 2018 » Травень » 2 » Предметні тижні у школі
Предметні тижні у школі

Картинки по запросу Ð²Ñ‡Ð¸Ñ‚ÐµÐ»ÑŒЗ 23 квітня по 27 квітня в школі проходили тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін та тиждень іноземних мов, які були насичені різноманітними заходами.

23 квітня, в  понеділок, учням, учителям і батькам  запропонували взяти участь в акції  «Вислови побажання планеті», оскільки 22 квітня відзначався Всесвітній день Землі. Побажання  можна було написати українською та англійською мовами. Метою акції було ще раз звернути увагу на збереження нашої планети, бо планета – наш дім, а якщо її не буде, то і дім буде ніде будувати. Побажання охоче висловлювали як учні, так і вчителі та батьки. Відповідальними  за акцію були учитель англійської мови Бабенко Олена Анатоліївна та учитель географії Калюжна Тетяна Юріївна.

У понеділок, 23 квітня, в рамках Євроінтеграції учні 9-Б класу  разом з учителями англійської мови  Мартусь Юлією Зіновіїною та Бабенко Оленою Анатоліївною відвідали обласну бібліотеку ім. Котляревського, де відбувся брейн-ринг англійською мовою «Освіта в Європі».

24 квітня, у вівторок, був проведений квест «Склади речення», де учням було запропоновано скласти дві фрази із виділених літер із висловів, які були розміщені по всій школі англійською та українською мовами. Учні із задоволенням складали фрази. Переможці були визначені наступного дня. Ними виявились учні шостих, сьомих, восьмих та дев’ятих класів. Відповідальними  за квест були учитель англійської мови Бабенко Олена Анатоліївна та учитель географії Калюжна Тетяна Юріївна.

25 квітня відбувся відкритий урок англійської мови у 2-В класі на тему «Планета тварин», який давала молодий і перспективний спеціаліст шкільного методичного об’єднання іноземних мов Колісник Марина Олегівна. Учні були в захваті від спілкування англійською мовою під час уроку.

25 квітня, в середу, був проведений флеш-моб на тему «Save the planet». Відповідальні  за флеш-моб  - учителі англійської мови Бабенко Олена Анатоліївна, Сокуренко Тетяна Сергіївна та учитель географії Калюжна Тетяна Юріївна.

26 квітня, у четвер, в школі проходив інтегрований урок географії та англійської мови на тему «Води суходолу. Річки» в 6-А класі з учителями Бабенко Оленою Анатоліївною та Калюжною Тетяною Юріївною. На уроці учні показували свої знання з географії та вільне володіння англійською мовою.

Протягом тижня на третьому поверсі організована виставка стіннівок «Save the planet», також виставка, присвячена творчості англійського письменника В. Шекспіра та «I like English» (відповідальною за проведення була Волошко Олена Миколаївна), окрім цього виставка стіннівок «Гендерна рівність і жінки Стародавнього світу» (Калюжна Тетяна Юріївна).

Під кінець тижня учні 3-х класів разом зі своїми вчителями Волошко О. М., Сокуренко Т. С., Мартусь Ю. З. підготували  та провели фестиваль казок англійською мовою "In the world of fairy tales". Діти не тільки показали високий рівень володіння англійською мовою, а й свої акторські здібності.

Переглядів: 103 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 1.0/1