Четвер, 18.10.2018, 13:50
«  Квітень 2018  »
Головна » 2018 » Квітень » 10 » Тиждень художньо-естетичних дисциплін та трудового навчання
Тиждень художньо-естетичних дисциплін та трудового навчання

Картинки по запросу щіточки для Ð¼Ð°Ð»ÑŽÐ²Ð°Ð½Ð½ÑЗ 2 по 6 квітня в нашій школі  був предметний тиждень художньо-естетичних дисциплін та трудового навчання. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Кожного дня учні мали змогу ближче познайомитися зі світом прекрасного та  проявити свої здібності у різних конкурсах та творчій діяльності.

На уроках мистецтва та художньої культури вчителі Білоброва Н.В. та Давидюк О.В. провели вікторину «Чарівний світ мистецтва», під час якої одні учні продемонстрували свої знання, а інші - пізнали нове.

На уроках трудового навчання та технологій вчитель Ткаченко Д.В. проводив бесіди зі старшокласниками  на тему  «Вибір професії: можу, хочу, треба».

Протягом тижня  на 3 поверсі функціонувала  виставка  дитячих  малюнків  на тему:  «Весна іде, красу несе…»

У середу, 4 квітня, на 1 поверсі створювалося колективне панно-малюнок на тему «Зустрічаємо весну» учнями школи, їх батьками, вчителями...

У цьому  році  предметний тиждень також  був приурочений до Великодня, який відзначали 8 квітня. Упродовж тижня тривали найрізноманітніші заходи з нагоди цього свята.

Для учнів 5-11 класів  в шкільних майстернях  проводились майстер-класи з виготовлення великодніх композицій та сувенірів,  найкращі роботи у вівторок та четвер були представлені на виставках.

3 квітня фойє школи  наповнилося яскравими барвами, тут вирувало справжнє великоднє свято – відбулася виставка композицій. Вся шкільна спільнота з радістю долучилася до проведення цього величного дійства. Кожен клас підготував цікаві композиції, які чарували винахідливістю та незвичайністю. На виставці були представлені різноманітні  паски, писанки, свічки, ікони,  кошики,  традиційні вишиті серветки.

Найкращі композиції та сувеніри були також були представлені  на Міському  дитячому фестивалі  композицій «Великодня писанка - 2018», яка була проведена  під патронатом міського голови Олександра Мамая  на Театральній площі 5 квітня.

Напередодні Великодня,  завдяки активній участі учнів, які проявили чимало творчості (розмальовували яйця фарбами, оздоблювали стрічками та бісером,  нитками та тканинами) перед школою  «розквітло»   прекрасне Великоднє дерево. Діти з превеликим задоволенням прикрасили дерево стрічками, писанками, мальованками, крашанками і подарували усім радісний та святковий настрій.

Варто наголосити на тому, що учні школи у радісній, щирій та теплій атмосфері відзначили Великоднє свято і проявили повагу й любов до звичаїв і традицій. Проведення таких заходів у школі сприяє не лише навчанню учнів, а й  розвиває у них інтерес та виховує любов  до традицій української культури.

Переглядів: 135 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0