Неділя, 22.04.2018, 01:05
«  Березень 2018  »
Головна » 2018 » Березень » 21 » Тиждень технічних дисциплін
Тиждень технічних дисциплін

Пов’язане зображення Традиційно кожного року в березні місяці у школі проводиться тиждень технічних дисциплін. Кафедра технічних дисциплін є однією з найбільших у школі. На ній працюють висококваліфіковані, досвідчені педагоги, які знають як заохотити вихованців до вивчення водночас складних і цікавих предметів. У цьому році предметний тиждень був досить насиченим, адже охопив учнів від 1 до 11 класу.
   У понеділок, 12 березня, вчителем інформатики Матвієнком Ю.С. була проведена квест-кімната для учнів 9-Б класу, а вчитель математики Педенко В.П. провела "Математичну подорож" разом з учнями 7-х класів.
   Вівторок, 13 березня, запам'ятається учням 5-Б класу уроком цікавої математики, який провела вчитель фізики і математики Нідєлько Л.М.

Для учнів 11 класу вчитель інформатики Займак Р.М. провів брейн-ринг "Інформатика і інші науки", де був показаний зв'язок інформатики з музикою, математикою та літературою.

У середу вчитель математики Ткач Л.М. провела для учнів 6-А і 6-Б класів сірникову гру,

а Займак Р.М. для 8-Б класу квест-кімнату під назвою "Шифри, що змінили історію".

Ось і настав четвер - найнасиченіший день тижня технічних дисциплін. Адже саме в цей день були проведені екскурсії в кабінети фізики та інформатики для учнів, які ще не вивчають цих предметів. Вчитель математики Брудно Т.Е. провела математичні змагання серед учнів 8-х класів. Юні фізики під керівництвом Гостудима М.С. - вчителя фізики проводили захист саморобних приладів.

А також вчителі математики провели Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру". В кінці дня учнів 7-11 класів чекали змагання з комп'ютерної гри Counter Strike 1.6, в ході яких перемогу здобули учнів 8-Б класу, ІІ місце - учнів 7-Б класу, ІІІ місце - команда 11 класу.

Ось і п'ятниця - завершення надзвичайно цікавого тижня. У цей день Матвієнко Ю.С. провів майстер-клас для учнів 9-Б класу на тему "Використання ІТ у дослідженні власного роду".

Обов'язковим етапом предметного тижня є нагородження. Вчитель інформатики Бондаренко О.В. провів нагородження учасників Міжнародного конкурсу з інформатики "Бобер-2017". У цьому навчальному році в ньому взяли участь 60 учасників, серед яких 13 отримали відмінні результати, 36 - добрі і 11 успішні.

Протягом тижня коридори школи були інформаційними дошками, адже у них була проведена виставка математичних газет "Цікава математика", виготовлених учнями школи.

Всі заходи, які були провдені протягом тижня відвідували вчителі школи, а також адміністрація.

Переглядів: 36 | Додав: olexandr-bondarenko | Рейтинг: 5.0/1