Середа, 21.11.2018, 19:42
«  Березень 2018  »
Головна » 2018 » Березень » 18 » Дружити - справа нелегка, але дружити треба вміти
Дружити - справа нелегка, але дружити треба вміти

Похожее изображение«Дружба – це одне із найпрекрасніших почуттів, дарованих людині. Дружба – це вияв людського життя. Лише людина вміє товаришувати, співчувати та розраджувати. Питання полягає тільки в тому, чи вдається їй це робити по-справжньому, щиро, від усієї душі. Якщо так, то цю людину можна назвати справді щасливою. Кажуть, справжня дружба не знає кордонів, обмежень у відстані, у віці. Уміння радіти з успіху інших, підтримувати, розраджувати, допомагати, розуміти – ось що таке дружба по-справжньому», – саме такими словами розпочала бесіду з учнями 5-В класу практичний психолог школи Бакова Віта Володимирівна.

Година спілкування, яка відбулася 15 березня 2018 року мала на меті, перш за все, формувати поняття про справжню дружбу, уміння правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; поповнити знання дітей правилами дружби; вчити цінувати дружбу та друзів; виробляти якості, що сприяють дружбі, а саме почуття допомоги, взаємовиручки; виховувати доброзичливість, бажання допомагати, почуття вдячності, чесності, щирості, толерантності одне до одного.

Протягом заняття діти виконували різні психологічні вправи, висловлювали свої думки, ділились емоціями та враженнями. Практичний психолог в свою чергу відкрила невеличкі секретики справжньої дружби п'ятикласникам у вигляді рекомендацій. Сподіваємося, що віднині дітлахи будуть активно користуватися цими секретиками і стануть хорошими друзями одне для одного.

Переглядів: 98 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0