Четвер, 21.02.2019, 19:32
«  Лютий 2018  »
Головна » 2018 » Лютий » 14 » Під знаком Купідона
Під знаком Купідона

Картинки по запросу купідонДень закоханих – одне з найчарівніших свят, адже саме у цей день можна освічуватися у коханні, дарувати своїй половинці посмішки, подарунки, квіти. І хоча на календарі середина найхолоднішого лютого, у серці у кожного учня нашої школи сьогодні палав вогник радості та тепла і навіть кохання. А це й не дивно, адже піднесений настрій почали дарувати представники Колегіальної Ради школи. З самого ранку учні школи мали змогу долучитися до акції "Валентинка" і вкинути до поштової скриньки своє анонімне зізнання в коханні, аби зробити сюрприз тим, хто цього зовсім не очікує.

Також школярі мали можливість прийняти участь у загальношкільному флешмобі "Кохання - це..." і висловити свої думки про основну роль цього світлого і чистого почуття в житті людини. Як не дивно, першими на пропозицію написати кілька слів про кохання відгукнулися учні 2-А класу=))Малюки показали старшокласникам приклад того, як треба писати про любов!

Трохи згодом для школярів була ініційована виставка художньої літератури та дитячих поробок "Ще раз про любов". Літературу дбайливо підготувала і відібрала для вимогливих читачів наш бібліотекар - Архипова Наталія Анатоліївна.

Крім цього, педагогічний колектив мав змогу дістати з чарівної скриньки любовне передбачення і дізнатися, що чекає на них цього дня. Дехто був задоволений передбаченням, дехто - здивований, але, безперечно, ця акція кожному припала до душі.

На цьому приємні сюрпризи не закінчилися, адже учні 3-7 класів підготували чудову колекцію святкових валентинок, які весь день радували око не тільки вчителів, дітей, а також і батьків.

І на завершення цього світлого і радісного дня усіх коханих і кохаючих для учнів 8-11 класів ми підготували святковий концерт. Чудові ліричні вірші, пісні, гра на фортепіано та гітарі, танці і пізнавальні відео про кохання ще раз довели всім глядачам просту життєву істину: любов - то справді велика сила!!!

Переглядів: 151 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0
Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2019