Неділя, 22.04.2018, 00:55
«  Грудень 2017  »
Головна » 2017 » Грудень » 13 » Творити добро - це так легко!
Творити добро - це так легко!

Картинки по запросу подарунокНоворічні свята - дивовижний час, коли трапляються несподіванки, а повітря пахне добром, посмішками, сімейним теплом. Усі в очікуванні дива: ялинка, подарунки, сімейні веселощі... Але, на жаль, не всі діти зможуть відчути цю радість, адже на час новорічних свят вони перебувають у лікарнях чи диспансерах, або ж сім'ї цих малюків не мають змоги приготувати своїм дітям подаруночки. На щастя, у світі є багато небайдужих людей, які пропонують свою поміч, адже для них допомога діткам - не пустий звук. Такі чуйні люди працюють в організації "Червоний Хрест".

Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією. Воно допомагає державі у наданні медичної і гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час, бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі катастроф і надзвичайних ситуацій, забезпечує медико-соціальну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення.

Отож, учні нашої школи разом з педагогічним колективом  вирішили долучитися до акції "Діти дітям" і протягом 2 тижнів збирали солодощі, канцелярське приладдя, речі та іграшки аби передати їх діткам і подарувати малечі хоч краплинку новорічного дива. Дуже приємно, що кожен класний колектив долучився до цієї акції. Величезне спасибі усім небайдужим! Ми робимо гарну справу разом, адже творити добро - це так легко!

Переглядів: 71 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0