Неділя, 22.04.2018, 00:49
«  Грудень 2017  »
Головна » 2017 » Грудень » 11 » Крок до зірок
Крок до зірок

Результат пошуку зображень за запитом "крок до зірок"

11.12.2017р. у 5-Б класі вчителем біології, Заслуженим вчителем України Герасименко Валентиною Дмитрівною був проведений відкритий урок з природознавства.

Проблема творчого розвитку особистості в сучасному світі стоїть гостро. Для сучасної стратегії розвитку національної школи характерним є зростання уваги до особистості школяра, максимального розкриття його обдарування, інтелектуального розвитку, що забезпечує пріоритетність розвитку творчих рис.

Однією із форм навчання є нестандартні уроки.

Для нестандартних уроків характерною ознакою є інформаційно-пізнавальна система навчання – оволодіння готовими знаннями, пошук нових даних, розкриття внутрішньої сутності явищ через диспут, змагання. На відкритому уроці  з природознавства в 5-Б класі вчитель біології Герасименко Валентина Дмитрівна  організувала діяльність класу так, що учні вміру можливостей працювали самостійно, а вона керувала цією діяльністю, забезпечуючи її необхідними матеріалами.

Природі немає діла до визначень. Це людина намагається все «розкласти по поличках». Здається, всі розуміють, що таке планета, але дати чітке визначення, яке влаштовує всіх, виявилося непросто. Під час уроку учні разом з вчителем знайомилися з планетами Сонячної системи, побувавши у віртуальній подорожі до 8 планет. Діти на уроці були активними «дослідниками-космонавтами», результати своїх надбань презентували усім присутнім.

Коли в кінці уроку для кращого результату приймали «Таблетку пам’яті» активними в цьому процесі були не тільки учні, але й присутні на відкритому уроці гості, адміністрація закладу та вчителі інших шкіл.

Переглядів: 57 | Додав: olexandr-bondarenko | Рейтинг: 0.0/0