Неділя, 16.12.2018, 09:40
«  Листопад 2017  »
Головна » 2017 » Листопад » 11 » Моя ти мово барвінкова!
Моя ти мово барвінкова!

Похожее изображениеУже традиційно у листопаді в нашій школі урочисто проходить Тиждень української писемності та мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.
Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривають упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і вікторини,  а також цікаві уроки про скарби рідного слова, тематичні лінійки. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

Отож, 7 листопада відбувся відкритий урок української мови у 5-Б класі, який підготувала і провела Пантюх В. В. Урок узагальнення і систематизації знань, умінь і навичок учнів з теми "Будова слова. Орфографія"  був цікавим, креативним і незвичайним, адже діти змогли підбити підсумки  навчальної теми за допомогою значної кількості вправ, підготовлених учнівських доповідей тощо. Крім того, досить вдало підібраний матеріал про наше славне місто дав змогу ще більше зацікавити школярів.

8 листопада для 5-В класу Горбачовою А. О. була проведена мовна вікторина "Люби українське", яка мала на меті розширювати мовний кругозір школярів, а також виховувати любов і повагу до рідного слова. Форма вікторини дозволила весело і цікаво співпрацювати з учнями, адже, як відомо, діти люблять грати. Запал, бажання перемогти, грамоти і солодкі призи - ось що залишиться у спогадах дітей про цей урок.

9 листопада для 6-В класу Миць Ю. В. підготувала і провела годину спілкування про театр "Огляньтеся, послухайте, замріть: тут музи промовляють величаво...". Усім відомо, що театр, театральне мистецтво багато століть є для людства незмінно улюбленим, особливим, часом загадковим видом мистецтва, без якого ми не уявляємо свого життя. Театр - це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури. Саме про роль театру в житті людини і спілкувалися діти, декламували вірші, показували власні театральні здібності.

Крім цього, протягом тижня школярі мали змогу помилуватися виставкою стіннівок на тему "Від Нестора Літописця і до сьогодення", яку підготував Згурський В. А, а учні 7-10 класів - перевірити власні знання і написати тематичні диктанти під керівництвом прекрасних філологинь Шило Ю. Л. та Матвєєнко В. М.

Як бачимо, тиждень видався насиченим і нелегким, але, без сумніву, він подарував багато позитивних емоцій, вражень і яскравих спогадів.

Переглядів: 103 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0