Субота, 18.11.2017, 02:49
«  Лютий 2017  »
Головна » 2017 » Лютий » 6 » Чарівний світ казок
Чарівний світ казок

Результат пошуку зображень за запитом "світ казок"Світ казок недарма вважають чарівним і незабутнім, адже саме в цих світлих і радісних історіях зі щасливим кінцем обов’язково здійснюються всі найзаповітніші мрії і бажання, добро перемагає, а зло карається. Казка не лише дарує своїм читачам естетичну насолоду, вона допомагає краще зрозуміти такі поняття, як: чесність і людяність, вірність і безкорисливість, взаємопідтримка і допомога.

Хто не любить казок? Звісно, немає жодної людини, яка б не захотіла знову повернутися у дитинство і поринути у чарівний світ казки. От і ми вирішили це зробити. 3 лютого 2017 року педагогічний колектив школи разом з учнями 4-5 класів побував на фестивалі «У казки на гостинах». Метою дійства було, перш за все, виховувати у дітей моральні якості на прикладі казок, згуртованість, вміння поважати; викликати почуття поваги і любові до книги, інтерес до читання.

Учні 4-5 класів по черзі демонстрували навички театрального мистецтва під час фестивалю, всі вони сумлінно готувалися, вкладали всю душу і це було помітно. Надзвичайно вразила різноманітність образів, багатство костюмів та декорацій. Але конкурс є конкурс, тож місця у ньому члени журі розподілили таким чином:

Серед учнів 5 класів:

І місце – 5-В клас, класний керівник – Миць Юлія Володимирівна;

ІІ місце – 5-Б клас, класний керівник – Комашко Олена Олексіївна;

ІІІ місце – 5-А клас, класний керівник – Ткач Леся Миколаївна.

Стосовно  класів, то судді вирішили поділити ІІ місце між двома класними колективами. Таким чином:

І місце – 4-А клас, класний керівник – Сидоренко Тетяна Вікторівна;

ІІ місце – 4-Б  клас, класний керівник – Теслюк Світлана Едуардівна;

ІІ місце – 4-В клас, класний керівник – Жиленко Людмила Миколаївна.

Казка – це дитинство людства і його мудрість. Друзі, читайте і слухайте казки, легенди, пісні, прислів`я, приказки, притчі... Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба жити.

Переглядів: 136 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0
Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2017