Вівторок, 26.09.2017, 05:52
«  Листопад 2016  »
Головна » 2016 » Листопад » 24 » У рамках тижня біології та хімії
У рамках тижня біології та хімії

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня хімії та біології є: виховання любові до предмету; активізація пізнавальної діяльності учнів; поглиблення знань учнів у різних ділянках цих наук.

Для реалізації даної мети з 07 по 11 листопада 2016 року в  школі  проводився тиждень хімії та біології . В рамках цього тижня були проведені заходи:

1. Тиждень розпочався виставкою стіннівок, малюнків та фотографій на природничу та хімічну тематику. У підготовці виставки приймали участь учні 5-11 класів.

2. У понеділок вчитель біології Щочка М. Ю. провела пізнавальну вікторину для учнів 1 – Г класу на тему: «Знайомі незнайомці». Діти активно відповідали на питання та розгадували загадки про овочі. Також дізналися багато цікавого про походження овочів та овочі-рекордсмени.

3. У вівторок вчитель біології Щочка М. Ю. та учні колегіальної ради школи Рибалко Дарина та Микитенко Діана провели конкурс на краще озеленення кабінетів. Переможцями стали: 2-А клас кабінет №2 (класний керівник Ханжина І.А.); 3-В клас кабінет №7 (класний керівник Колісник В. Г.); 5-В клас кабінет №16 (класний керівник Миць Ю. В.); 8-В клас кабінет №20 (класний керівник Педенко В. П.); 7-А клас кабінет №21 (класний керівник Щочка М. Ю.).

4. В середу вчитель біології та основ здоров'я Щочка М. Ю. разом з учнями 7-А класу провели виховний захід для учнів 5-Б класу з основ здоров'я на тему: «Посміхайтесь і будьте здорові!»

5. У проведенні тижня біології взяли активну участь учні 2-Б класу з класним керівником Бондаренко С. М. Вони підготували цікаві проекти на тему: «Як тварини готуються до зими?»

6. І на завершення предметного тижня, у п'ятницю вчителем Щочкою М. Ю. було проведено відкритий урок у 7-А класі на тему: «Молюски. Загальна характеристика будови, середовище існування та їх різноманітність». Руденко Ольга і Чуріліна Поліна підготували цікавий проект на тему: «Як утворюються перлини?», а Гонтовий Гліб продемонстрував африканських черевоногих молюсків Ахатинів, яких вирощує вдома та розповів цікаві факти по їх догляду та значенню у косметології.

Переглядів: 80 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0
Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2017