Вівторок, 26.09.2017, 05:53
«  Жовтень 2016  »
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Зустріч з учасниками АТО
Зустріч з учасниками АТО

На жаль, сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.
З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Полтавській загальноосвітній школі № 9 було організовано зустріч учнів 11-х класів із воїнами, які брали участь у АТО – Сьоміним Георгієм Олександровичем, головою Полтавського обласного осередку ВГО «Сокіл», депутатом Шевченківської районної ради в м. Полтава, екс-бійцем батальйону «Карпатська Січ»  та  екс-бійцем полку «Азов», депутатом Шевченківської районної ради в м. Полтава  Михайликом Віталієм Сергійовичем.
Хоча запрошені гості не на багато старші за учнів-старшокласників, але вже встигли побувати на війні та зустрітися зі смертю. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Хлопці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на  запитання учнів,запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей. Говорили про військові будні зі сльозами на очах, а в залі панувала тиша…
Запрошені учасники АТО почули від педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки і шани. Події останніх років у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

Переглядів: 82 | Додав: gorbachovaalla | Рейтинг: 0.0/0
Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2017