Вівторок, 26.09.2017, 05:49
Головна | Реєстрація | Вхід | Зворотній зв'язок
«  Вересень 2017  »

Літній табір «Веселка»

З 1 червня 2011 року на базі нашої гімназії розпочав свою роботу пришкільний табір «Веселка». У ньому відпочивають учні молодших та середніх класів.

Окрім триразового харчування, учні мають можливість оздоровитися на свіжому повітрі під час рухливих ігор, естафет. Також діти займаються спортом, ходять на екскурсії, відвідують музеї, театри, грають в ігри, переглядають фільми та інше. Улюбленим заняттям стали прогулянки на природі з веселими конкурсами та захоплюючими естафетами.

Літо пролітає швидко й непомітно. Та головне, щоб 1 вересня, коли перший дзвоник покличе знову на навчання, діти сіли за парти відпочившими, здоровими і щасливими.

І знову наш пришкільний табір "Веселка" радісно скликає щасливу і усміхнену дітвору в стіни школи! Знову малята отримають масу позитивних емоцій, вражень, цікаво і з користю проведуть свій вільний час. Тепле літечко вже манить до веселощів і розваг, а яскраве сонечко щодня дарує чудовий настрій. Хоча не тільки сонечко, а й педагоги, які працюють з дітками цієї табірної зміни також прагнуть дарувати своїм вихованцям чудесні відчуття, які згодом перетворяться у приємні спогади про табір. Отож, цієї зміни, що вже розпочалася 29 травня 2017 року на дітвору чекають:

• різноманітні екскурсії;
  • захоплюючі ігри та розваги;
  • святкові дискотеки;
  • вікторини, концертні програми;
  • відпочинок у розважальних центрах та багато інших цікавинок для наших маленьких чомучок.

Отож, згідно з планом роботи пришкільного табору "Веселка" кожного дня у таборі проводяться заходи на відповідну тематику, в яких учні 1-4 класів мають змогу проявити свої знання, вміння і навички, а ми, педагоги -  оцінити старання наших юних зірочок. Саме з цією метою у таборі уже мали місце такі заходи та розваги:

29.05 - День дружби. Девіз дня: "Я, ти, він, вона - разом ми шкільна сім'я". Цього дня наші вихованці знайомилися один з одним, з розпорядком табору, мали змогу весело пограти і потанцювати на святі відкриття табірної зміни, а також з радістю мандрували до музею імені П.Мирного. День видався цікавим і насиченим.

30.05 - День книги. Девіз дня: "Книга вчить, як на світі жить". Другого дня дітвора відвідала бібліотеку імені О. Гончара, а зранку, до речі,отримала масу позитивних емоцій і вражень від ігор в таборі і зарядки.

31.05 - День театру. Девіз дня: "Шануй і люби дитинства мить". Наші маленькі чомучки розпочали їхнє дозвілля з екскурсії до Полтавського театру ляльок, де діти подивилися виставу "Котигорошко", а також відвідали виставку ляльок і потрапили за куліси театрального життя.

1.06 - День дитини. Девіз дня: "Дитина - маленький скарб: цінуй і оберігай його". Школярі цього дня вдосталь відпочили, адже розважалися у Корпусному саду: їли морозиво, каталися на атракціонах, бігали, стрибали, брали участь у різноманітних естафетах, загалом, дісталися до школи вже втомленими, але дуже щасливими.

2.06 - День історії. Девіз дня: "Цікавість в тобі, і в мені". Дітвора відвідала Краєзнавчий музей - один із найвідоміших символів Полтави та познайомилася з його історією та скарбами.  День минув у приємній та дружній атмосфері таємничості.

6.06 - День танцю. Девіз дня: "Музика в мені живе". Жителі Веселкової країни мали змогу показати весь свій танцювальний талант на дискотеці, яку проводила організація "Забава". Конкурси, естафети і танцювальні змагання - ось що залишиться в пам'яті наших малят про цей день.

Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2017