Неділя, 22.07.2018, 07:13
Головна | Реєстрація | Вхід | Зворотній зв'язок
«  Липень 2018  »

Літній табір «Веселка»

З 1 червня 2011 року на базі нашої гімназії розпочав свою роботу пришкільний табір «Веселка». У ньому відпочивають учні молодших та середніх класів.

Окрім триразового харчування, учні мають можливість оздоровитися на свіжому повітрі під час рухливих ігор, естафет. Також діти займаються спортом, ходять на екскурсії, відвідують музеї, театри, грають в ігри, переглядають фільми та інше. Улюбленим заняттям стали прогулянки на природі з веселими конкурсами та захоплюючими естафетами.

Літо пролітає швидко й непомітно. Та головне, щоб 1 вересня, коли перший дзвоник покличе знову на навчання, діти сіли за парти відпочившими, здоровими і щасливими.

Робота табору "Веселка" 2017 рік

І знову наш пришкільний табір "Веселка" радісно скликає щасливу і усміхнену дітвору в стіни школи! Знову малята отримають масу позитивних емоцій, вражень, цікаво і з користю проведуть свій вільний час. Тепле літечко вже манить до веселощів і розваг, а яскраве сонечко щодня дарує чудовий настрій. Хоча не тільки сонечко, а й педагоги, які працюють з дітками цієї табірної зміни також прагнуть дарувати своїм вихованцям чудесні відчуття, які згодом перетворяться у приємні спогади про табір. Отож, цієї зміни, що вже розпочалася 29 травня 2017 року на дітвору чекають:

• різноманітні екскурсії;
  • захоплюючі ігри та розваги;
  • святкові дискотеки;
  • вікторини, концертні програми;
  • відпочинок у розважальних центрах та багато інших цікавинок для наших маленьких чомучок.

Отож, згідно з планом роботи пришкільного табору "Веселка" кожного дня у таборі проводяться заходи на відповідну тематику, в яких учні 1-4 класів мають змогу проявити свої знання, вміння і навички, а ми, педагоги -  оцінити старання наших юних зірочок. Саме з цією метою у таборі уже мали місце такі заходи та розваги:

29.05 - День дружби. Девіз дня: "Я, ти, він, вона - разом ми шкільна сім'я". Цього дня наші вихованці знайомилися один з одним, з розпорядком табору, мали змогу весело пограти і потанцювати на святі відкриття табірної зміни, а також з радістю мандрували до музею імені П.Мирного. День видався цікавим і насиченим.

30.05 - День книги. Девіз дня: "Книга вчить, як на світі жить". Другого дня дітвора відвідала бібліотеку імені О. Гончара, а зранку, до речі,отримала масу позитивних емоцій і вражень від ігор в таборі і зарядки.

31.05 - День театру. Девіз дня: "Шануй і люби дитинства мить". Наші маленькі чомучки розпочали їхнє дозвілля з екскурсії до Полтавського театру ляльок, де діти подивилися виставу "Котигорошко", а також відвідали виставку ляльок і потрапили за куліси театрального життя.

1.06 - День дитини. Девіз дня: "Дитина - маленький скарб: цінуй і оберігай його". Школярі цього дня вдосталь відпочили, адже розважалися у Корпусному саду: їли морозиво, каталися на атракціонах, бігали, стрибали, брали участь у різноманітних естафетах, загалом, дісталися до школи вже втомленими, але дуже щасливими.

2.06 - День історії. Девіз дня: "Цікавість в тобі, і в мені". Дітвора відвідала Краєзнавчий музей - один із найвідоміших символів Полтави та познайомилася з його історією та скарбами.  День минув у приємній та дружній атмосфері таємничості.

6.06 - День танцю. Девіз дня: "Музика в мені живе". Жителі Веселкової країни мали змогу показати весь свій танцювальний талант на дискотеці, яку проводила організація "Забава". Конкурси, естафети і танцювальні змагання - ось що залишиться в пам'яті наших малят про цей день.

Робота табору "Веселка" 2018 рік

Пришкільний табір "Веселка" - це чудове містечко дитинства і розваг, посмішок і незабутніх вражень, радощів і дружби. Це єдине місце на землі, де час летить як на крилах, адже за цікавими іграми, піснями і танцями його просто не помічаєш. Усі діти мріють потрапити сюди, адже тільки в таборі мрії стають реальністю.

Наш табір існує для того, щоб кожного дня дарувати  маленьким чомучкам море позитиву, веселощів і розваг. Саме тому ми дбаємо про насичене і різноманітне дозвілля малюків. Отож, перелік найцікавіших заходів табірної зміни:

•  Відкриття табору. Лінійка "Сонце всміхається, дитячий табір відкривається":

• Екскурсія до музею військ зв'язку збройних сил України:

• Конкурс малюнків на асфальті "Сонце, літо, я!":

• Екскурсія до виставкової зали пожежної частини:

• Екскурсія до зоолого-тваринницької бази Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру:

• Ігри на свіжому повітрі:

• Конкурс малюнка "Місто дитячих посмішок":

• Спортивні змагання "Веселі перегони":

• Святково-розважальна програма до Дня захисту дітей:

• Розваги у школі боулінгу "Турбіна":

• Дискотека "Забава" з програмою "Незвичайна скарбничка":

• Відвідування обласної бібліотеки імені О. Гончара:

• Виховний захід "Подорож в країну дорожніх знаків":

• Зустріч з артистами філармонії. Виступ камерного оркестру з програмою "Домісолька":

• Відвідування зоопарку "Бабусин дворик":

• Екскурсія до музею історії ФК "Ворскла" ім. О. Бутовського:

• Ігри та забави на свіжому повітрі:

• Свято "В гостях у пані Флори":

• День туризму. Майстер-клас з туристичної техніки та користування спорядженням:

• Закриття табірної зміни "Вогник друзів":

Так швидко промайнули незабутні дні оздоровлення дітей в пришкільному таборі і настав час прощатись.  Протягом червня учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, сповненим новими зустрічами, новими враженнями,  розвагами та екскурсіями. А ми не прощаємося з табором, ми кажемо йому: "До нових зустрічей у 2019 році"!