Неділя, 22.04.2018, 01:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід | Зворотній зв'язок
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів

Олімпіади

Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Прізвище та ім'я учня Предмет Клас Місце Вчитель
1 Кладка Анна математика 6 І Ткач Л.М.
2 Рибалко Дарина біологія 11 І Герасименко В.Д.
3 Круглов Максим математика 8 ІІ Ткач Л.М.
4 Собчинський Олексій інформаційні технології 9 ІІ Матвієнко Ю.С.
5 Степанець Софія інформатика 9 ІІ Матвієнко Ю.С.
6 Мельник Олег історія 11 ІІІ Згурська О.О.
7 Рибалко Дарина українська мова та літ-ра 11 ІІІ Миць Ю.В.
8 Логвинова Тетяна українська мова та літ-ра 9 ІІІ Шило Ю.Л.
9 Однойко Ангеліна біологія 8 ІІІ Щочка М.Ю.
10 Кіріченко Карина обслуговуюча праця 8 ІІІ Давидюк О.В.
11 Шейко Данило технічна праця 9 ІІІ Ткаченко Д.В.

Результати участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Прізвише та ім';я учня Предмет Клас Місце Вчитель
1 Рибалко Дарина біологія 11 ІІІ Герасименко В.Д.

Результати участі учнів у конкурсах

з/п

ПІБ учня

Конкурс

Клас

Місце

ПІП вчителя

1

Продайко Єлизавета

І обласний конкурс знавців української мови "Котигорошко"

3

ІІІ

Ханжина І.А.

2

Федченко Аліса

І обласний конкурс знавців української мови "Котигорошко"

4

ІІІ

Колісник В.Г.

3

Артеменко Єлізавета

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

8

ІІ

Матвєєнко В.М.

4

Макієнко Анна

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

11

ІІІ

Миць Ю.В.

5

Лісна Влада

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

7

ІІІ

Згурський В.А.

6

Брудно Єлизавета

IV Всеукраїнський (XIV Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя", присвячений Лесі Українці

8

ІІ

Матвєєнко В.М.

7

Картава Ангеліна

ІІ етап конкурсу знавців зарубіжної літератури

8

ІІ

Мажарова С.М.

8

Руденко Ольга

Обласний конкурс з хімії "Кристали: структура, властивості"

8

І

Комашко О.О.

9

Екологічна агітбригада "Горицвіт"

Міський зональний конкурс агітбригад

8-10

ІІ

Щочка М.Ю.

9

60 учнів школи

Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер"

2-9

Відмінний результат - 13, добрий результат - 35, результат учасника - 12 

Бондаренко О.В.

 
 

 


 

Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2018